Additional information
| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 2 in |
| Brand Name | doxa |
| Type | Hand Tool Parts |
| Origin | Mainland |
| Model Number | White Slate Pencil Soapstone Marker |
| is_customized | No |
| Usage | Home DIY |
| Choice | yes |
$5.79
14 in stock
| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 2 in |
| Brand Name | doxa |
| Type | Hand Tool Parts |
| Origin | Mainland |
| Model Number | White Slate Pencil Soapstone Marker |
| is_customized | No |
| Usage | Home DIY |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.