Additional information
| Weight | 0.598 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9 × 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Type | Combination |
| Choice | yes |
$47.85
4848 in stock
| Weight | 0.598 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9 × 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Type | Combination |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.