Additional information
| Weight | 0.112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Model Number | Guitar Fret Pliers |
| Choice | yes |
$17.58
6 in stock
| Weight | 0.112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Model Number | Guitar Fret Pliers |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.