Additional information
| Weight | 0.761 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 13 × 8 in |
| Brand Name | Skeyo |
| Material | aluminum |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | NONE |
| Application | Garden Shovel |
| Model Number | SAFAf |
| Choice | yes |
Price range: $14.28 through $66.63
| Weight | 0.761 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 13 × 8 in |
| Brand Name | Skeyo |
| Material | aluminum |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | NONE |
| Application | Garden Shovel |
| Model Number | SAFAf |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.