Additional information
| Weight | 0.357 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Battery Included | No |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Suitable For | Metal |
| Choice | yes |
Price range: $37.05 through $77.94
| Weight | 0.357 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Battery Included | No |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| Suitable For | Metal |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.