Additional information
| Weight | 0.683 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 7 in |
| Brand Name | DOACT |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Model Number | Lathe Tool Post Holder |
| Certification | NONE |
| Application | Milling Cutter |
| Choice | yes |
$117.45
5 in stock
| Weight | 0.683 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 7 in |
| Brand Name | DOACT |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Model Number | Lathe Tool Post Holder |
| Certification | NONE |
| Application | Milling Cutter |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.