Additional information
| Weight | 0.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| is_customized | Yes |
| Certification | NONE |
| Name | Bedhead Holder |
| Material | Stainless Steel |
| Specification | Small=Adjustable 33-40mm, Medium=Adjustable 46-64mm, Large=Adjustable 64 |
| Scope of application | Bedroom Kitchen Sofa Living room |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.