Additional information
| Weight | 0.376 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Brand Name | DAYFULI |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| DIY Supplies | TiLing |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Price range: $28.20 through $33.06
| Weight | 0.376 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Brand Name | DAYFULI |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| DIY Supplies | TiLing |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.