Additional information
| Weight | 0.060 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
$5.76
5 in stock
| Weight | 0.060 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Electrical |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.