Additional information
| Weight | 0.026 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 in |
| Brand Name | SMI Fine |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Item Diameter | 15.5 |
| Material | Metal |
| Metals Type | Stainless steel |
| Item Height | 15.5 |
| Jewelry Tools & Equipments Type | Tweezers, Pick-Up Tools |
| Item Length | 15.5 |
| Item Type | Jewelry Tools & Equipments |
| Item Weight | 16g |
| Item Width | |
| Product Features | Durable |
| Model Number | JT-01 |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.