Additional information
| Weight | 0.117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 1 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Plug Type | NONE |
| Choice | yes |
Price range: $21.42 through $30.63
| Weight | 0.117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 1 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Batteries Included | No |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland |
| Plug Type | NONE |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.