Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 6 in |
| Brand Name | KITPIPI |
| High-concerned chemical | None |
| Suitable For | Metal |
| Origin | Mainland |
| Type | Open End Wrench |
| Choice | yes |
Price range: $11.01 through $15.75
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 6 in |
| Brand Name | KITPIPI |
| High-concerned chemical | None |
| Suitable For | Metal |
| Origin | Mainland |
| Type | Open End Wrench |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.