Additional information
| Weight | 0.203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 7 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Type | Other |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland |
| Choice | yes |
$46.47
5 in stock
| Weight | 0.203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 7 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Type | Other |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.